Campus Brussel  
nl  

wie is wie

Stijn Depuydt

Stijn Depuydt

Campus Brussel
Studentenwerking,
Medewerker,
+32 2 609 88 17
stijn.depuydt@stuvoplus.be

Je kan Stijn vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer Maak een afspraak

Baptist Bosmans

Baptist Bosmans

Campus Brussel
Studentenwerking,
Medewerker,
+32 2 609 88 17
baptist.bosmans@stuvoplus.be

Je kan Baptist vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer Maak een afspraak

Els Jacobs

Els Jacobs

Campus Brussel
Sociale dienst,
Medewerker,
+32 2 210 16 69
els.jacobs@stuvoplus.be

Je kan Els vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer Maak een afspraak

Ursula Moons

Ursula Moons

Campus Brussel
Studieadvies en jobservice,
Medewerker,
+32 2 609 88 75
ursula.moons@stuvoplus.be

Je kan Ursula vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer

Marc Ophalvens

Marc Ophalvens

Campus Brussel
Ombudsdienst,
Medewerker,
+32 2 609 88 21
marc.ophalvens@stuvoplus.be

Studentenbegeleider academische opleidingen en Ombudscoördinator.

Je kan Marc vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.



lees meer Maak een afspraak

Marieke Steurs

Marieke Steurs

Campus Brussel
Sociale dienst,
Medewerker,
+32 2 609 88 16
marieke.steurs@stuvoplus.be

Je kan Marieke vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.

Gelieve GEEN afspraken te maken na 15u.


lees meer Maak een afspraak

Jimmy Gorteman

Jimmy Gorteman

Campus Brussel
Sociale dienst,
Medewerker,
+32 (0)2 609 37 48
Sociaalstatuut@odisee.be

lees meer Maak een afspraak

Leen De Wolf

Leen De Wolf

Campus Brussel
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
+32 2 609 88 18
leen.dewolf@stuvoplus.be

Studentenbegeleider academische opleidingen.

Je kan Leen vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer Maak een afspraak

Leen Smisdom

Leen Smisdom

Campus Brussel
Studieadvies en jobservice,
Medewerker,
+32 2 609 81 95
leen.smisdom@stuvoplus.be

lees meer Maak een afspraak

Anna Vanaerschot

Anna Vanaerschot

Campus Brussel
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
+32 2 609 88 74
anna.vanaerschot@stuvoplus.be

studentenbegeleider professionele opleidingen

Je kan Anna vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer Maak een afspraak

Marie-Odette Moreau

Marie-Odette Moreau

Campus Brussel
Sociale dienst,
Medewerker,
+32 2 608 49 25
marieodette.moreau@stuvoplus.be

Je kan Marie-Odette vinden op de 1ste verdieping van T'Serclaes-gebouw.

Gelieve geen afspraken te maken voor vrijdag.


lees meer Maak een afspraak

Marieke Steurs

Marieke Steurs

Campus Brussel
Sociale dienst, Huisvesting,
Medewerker,
+32 2 609 88 16
housingbrussel@stuvoplus.be

Je kan Marieke vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer Maak een afspraak

Erik Uytterhoeven

Erik Uytterhoeven

Campus Brussel
Campuscoördinator,
Inhoudelijk beheerder,
+32 2 210 13 19
erik.uytterhoeven@stuvoplus.be

Je kan Erik vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer

Julie Caubergh

Julie Caubergh

Campus Brussel
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
+32 2 609 88 20
julie.caubergh@stuvoplus.be

Je kan Julie vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer Maak een afspraak

Claudine De Vuyst

Claudine De Vuyst

Campus Brussel
Studentenbegeleiding, Ombudsdienst,
Medewerker,
+32 2 609 88 19
claudine.devuyst@stuvoplus.be

Je kan Claudine vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer Maak een afspraak

Maarten Kindt

Maarten Kindt

Campus Brussel
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
02 300 22 57
maarten.kindt@stuvoplus.be

Studentenbegeleider academische opleidingen

Je kan Maarten vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer Maak een afspraak

Wouter Ommeslag

Wouter Ommeslag

Campus Brussel
Vervoer, Huisvesting,
Medewerker,
+32 2 609 82 97
wouter.ommeslag@stuvoplus.be

Je vindt Wouter op de 3de verdieping (B-blok) van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer

Astrid Peeters

Astrid Peeters

Campus Brussel
Secretariaat,
Medewerker,
+32 2 210 13 19
astrid.peeters@stuvoplus.be

Je kan Astrid vinden op de 1ste verdieping van campus Brussel-T'Serclaes.


lees meer

Martijn Van Godtsenhoven

Martijn Van Godtsenhoven

Campus Brussel
Zorgcoach,
Medewerker,
02 609 88 75
martijn.vangodtsenhoven@stuvoplus.be

lees meer Maak een afspraak

Ruth de Lombaert

Ruth de Lombaert

Campus Brussel
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
02 300 22 92
ruth.delombaert@stuvoplus.be

lees meer Maak een afspraak