Campus Gent  
nl  

wie is wie

Aagje Vandewalle

Aagje Vandewalle

Campus Gent
Sociale dienst, Campuscoördinator,
Medewerker,
+32 9 265 86 10
aagje.vandewalle@stuvoplus.be

Wat:

  • Studiefinanciering
  • Studentenrestaurant

Waar: A004


lees meer Maak een afspraak

Benjamin Braet

Benjamin Braet

Campus Gent
Sociale dienst, Studentenwerking,
Medewerker,
+32 9 265 86 10
benjamin.braet@stuvoplus.be

Wat:

  • Studiefinanciering
  • Sport en cultuur

Waar: A004


lees meer Maak een afspraak

Bie Van de Casteele

Bie Van de Casteele

Campus Gent
Vervoer, Huisvesting,
Medewerker,
+32 09 265 86 10
bie.vandecasteele@stuvoplus.be

Wat:

  • Huisvesting
  • Mobiliteit

Waar: A004


lees meer Maak een afspraak

Damienne De Laere

Damienne De Laere

Campus Gent
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
+32 9 265 86 10
damienne.delaere@stuvoplus.be

Wat:

  • Zorgcoördinatie (Odisee-studenten)

Waar: A003


lees meer Maak een afspraak

Isolde Roose

Isolde Roose

Campus Gent
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
+32 09 265 86 10
isolde.roose@stuvoplus.be

Wat:

  • Studentenbegeleiding
  • Zorgcoördinatie (KU Leuven-studenten)
  • Aanwezig op maandagvoormiddag, dinsdag en donderdag

Waar: A016


lees meer Maak een afspraak

Annelies Debever

Annelies Debever

Campus Gent
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
+32 9 265 86 10
annelies.debever@stuvoplus.be

Wat:

  • Studentenbegeleiding
  • Zorgcoördinatie (KU Leuven-studenten)
  • Aanwezig op dinsdagvoormidag, woensdag en vrijdag

Waar: A017


lees meer Maak een afspraak

Adinda Dujardin

Adinda Dujardin

Campus Gent
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
+32 09 265 86 10
adinda.dujardin@stuvoplus.be

Wat:

  • Studentenbegeleiding
  • Aanwezig op vrijdag

Waar: A017


lees meer Maak een afspraak

Hilde Vanderper

Hilde Vanderper

Campus Gent
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
+32 9 265 87 21
hilde.vanderper@stuvoplus.be

Wat:

  • Studeervaardigheden (Odisee-studenten)

Waar: A003


lees meer Maak een afspraak

Monitoraat KU Leuven

Monitoraat KU Leuven

Campus Gent
Studentenbegeleiding,
Medewerker,
09 265 86 10
iiw.tcg.monitoraat@kuleuven.be

Wat:

  • Vakinhoudelijke ondersteuning en studiebegeleiding (KU Leuven-studenten)

Waar: D048


lees meer Maak een afspraak

Kim Coolens

Kim Coolens

Campus Gent
Ombudsdienst,
Medewerker,
+32 9 265 87 25
kim.coolens@stuvoplus.be

Wat:

  • Ombuds (Odisee-studenten)
    • Opleiding VDK, BLT, CHEMIE

Waar: M224


lees meer Maak een afspraak

Mia Janssens

Mia Janssens

Campus Gent
Ombudsdienst,
Medewerker,
+32 9 265 86 31
mia.janssens@stuvoplus.be

Wat:

  • Ombuds (Odisee-studenten)
    • ET, ELO-ICT, OPT, FM

Waar: D022a


lees meer Maak een afspraak

Inge De Schuyter

Inge De Schuyter

Campus Gent
Studieadvies en jobservice,
Medewerker,
+32 9 265 86 43
inge.deschuyter@stuvoplus.be

Wat:

  • (Her)Oriëntering
  • Studieadvies

Waar: A016


lees meer Maak een afspraak

Fem D'Hespeel

Fem D'Hespeel

Campus Gent
Zorgcoach,
Medewerker,
09 265 86 10
fem.dhespeel@stuvoplus.be

Wat:

  • Begeleidster functiebeperkingen

Waar: A003


lees meer Maak een afspraak